Deze agenda is samengesteld door Pieter Hagenaar.
Alle gegevens onder voorbehoud. Raadpleeg vooraf nog even de organisatie.
Aanvullingen en nieuwe vermeldingen zijn welkom op peeweeha@gmail.com

10 tm 13BredaDiverse LokatiesJazz Festivalwww.bredajazzfestival.nl

2018 Mei        
24 tm 27 Amersfoort Diverse Lokaties Jazz Festival www.amersfoortjazz.nl
25 Aken  Kurpark Terrassen Swinging Boogie & More www.jazzvereinaachen.de
25 tm 27 Bergen op Zoom Diverse Lokaties Jazz BoZ Festival www.jazzboz.nl
25 Wageningen Theatercafé Junushof Julian Philips & Onslow www.jazzclubwageningen.nl
26 Deventer Diverse Lokaties Jazz Festival via facebook
26 tm 27 Doetinchem Diverse Lokaties DjazzVibes www.djazzvibes.nl
26 Eindhoven Muziekgebouw Zandscape & Deborah Carter www.deborahcarter.com
26 Hardenberg Diverse Lokaties Jazz Festival www.hardenbergjazzfestival.nl
27 Bronkhorst Herberg De Gouden Leeuw New Orleans Jazz    robertduis1936@gmail.com
27 Eindhoven De Ronde Jurbena Jazz Band www.osje.dse.nl
27 Etten-Leur MFA De Linde Jazzo’leans www.jazzettenleur.nl
27 Haren De Rietschans Society Jazz Band www.societyjazzband.nl
27 Heerhugowaard Theater Café Cool Jazzy Men’s Band www.jazzclubhhw.nl
27 Heerlen Auberge De Rousch Swing & Blues Express www.jazzclubzuidlimburg.nl
27 Lelystad Posa Theater ZooT Vintage Dance Band www.zootband.nl
27 Utrecht Het Oude Tolhuys Choo Choo Sisters www.hetoudetolhuys.nl
27 Valkenswaard Theater De Hofnar Birdie Seven www.yesjazz.eu
27 Zonnemaire De Ouwe Smisse Trio Antoine Trommelen www.deouwesmisse.nl
30 De Mortel Café ‘t Anker Savoy Jazzmen www.savoy-jazzmen.nl
         
2018 Juni        
1 Amsterdam BIM Huis Toon Roos & Friends www.bimhuis.nl
1 tm 3 Amsterdam Diverse Lokaties Red Light Jazz www.redlightjazz.com
1 Den Haag Societeit Engels Dr. Bernard & The Swing Orchestra www.societeitengels.nl
1 tm 3 Enkhuizen Diverse Lokaties Jazz Festival www.jazzfestivalenkhuizen.nl
1 tm 3 Hoofddorp Diverse Lokaties Take Off Music Event www.meerjazz.nl
1 Utrecht TivoliVredenburg Gidon Nunes Vaz Sextet www.tivolivredenburg.nl
2 Bloemendaal Caprera J O C & Eric Vloeimans & Fay Claassen www.jazzorchestra.nl
2 Hoofddorp Cultuurgebouw International Big Band Competition (20 Big Bands) www.meerjazz.nl
2 Klein Willebroek het Veerhuis Fondy Riverside Bullet Band www.fondy.be
3 Assen De Hertenkamp Quintet Frank Roberscheuten & Lex Jasper www.jazzclubassen.nl
3 Beusichem De Blusser Dutch Oldtimers www.deblusser.nl
3 Hilversum Fly-Inn Vliegveld Radio Town Jazz Band www.classicjazz.nl
3 Maastricht Café de Pieter Gumbo Jazz Band www.gumbojazzband.nl
3 Rotterdam Muziekpodium Prinsenpark Dutch All Star Jazz Band www.dasjazzband.nl
3 Rotterdam Luxor Bill Baker’s Big Band www.billbaker.nl
3 Rotterdam ss.Rotterdam Dutch Swing College Band www.dsc.nl
3 Ruinerwold De Polletuin Herringtown Jazz Band www.polletuin.nl
3 Wezep PC. Coelenhage Dixieland Connection www.jazznoordveluwe.nl
4 Hilversum De Vorstin Laundry Big Band  www.devorstin.nl
6 Utrecht TivoliVredenburg Meshiya Lake & The Dizzy Birds www.tivolivredenburg.nl
7 Aken  Kurpark Terrassen Blues Delivery www.jazzvereinaachen.de
8 Amstelveen P60 J O C & Sabrina Starke tribute Nina Simone www.jazzorchestra.nl
8 tm 10 Terneuzen Diverse Lokaties Zeeland Jazz www.zeelandjazz.nl
8 tm 10 Voorschoten Voorstraat Jazz Culinair www.voorschotenjazzculinair.nl
9 Leliestad Agora Seabottom Jazz Festival www.seabottom-jazzfestival.nl
9 tm 10 Maastricht Jeker Kwartier Jeker Jazz Art Live www.jekerjazz.com
10 Epse De Uiterwaard Old Iezer Jazz Band www.groei.nl
10 ‘s Heerenberg Kasteel Café Heeren Dubbel Jay Jay’s Border Jazzmen www.doejazz81.nl
10 Maastricht Café de Pieter Gumbo Jazz Band www.gumbojazzband.nl
10 Texel Worsteltent Den Burg Happy Swing Society www.happyswingsociety.nl
13 Tilburg O 13 J O C & Sabrina Starke tribute Nina Simone www.jazzorchestra.nl
14 Almere Kunstline J O C & Sabrina Starke tribute Nina Simone www.jazzorchestra.nl
15 Arnhem Kumpulan Bronbeek Royal Dutch Jazz Band www.storyville-jazzclub.nl
15 Den Haag ‘t Paard van Troje J O C & Sabrina Starke tribute Nina Simone www.jazzorchestra.nl
15 Diepenbeek De Ploeg Down South Jazz Band www.deploegdiepenbeek.be
15 tm 17 Middelburg Diverse Lokaties Zeeland Jazz www.zeelandjazz.nl
15 Vreden Hamaland Jazz Club Gypsy Swing www.hamaland-jazz-club.de
16 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub New Orleans Memories www.honkytonk.be
16 Klein Willebroek het Veerhuis Fondy Riverside Bullet Band www.fondy.be
17 Arnhem Luxor J O C & Sabrina Starke tribute Nina Simone www.jazzorchestra.nl
17 Heerhugowaard Theater Café Cool Jazzpiration www.jazzclubhhw.nl
17 Hilversum Fly-Inn Vliegveld String Thing Jazz Band www.classicjazz.nl
17 Oisterwijk Tiliander JR Swing Gang www.tiliander.com
17 Sint Amandsberg Oude Bareel New Orleans Memories www.burgundystreetjazz.be
20 Utrecht TivoliVredenburg J O C & Sabrina Starke tribute Nina Simone www.jazzorchestra.nl
21 Alkmaar Podium Victorie J O C & Sabrina Starke tribute Nina Simone www.jazzorchestra.nl
22 Aken  Kurpark Terrassen Dixie Jazzorchester t’Jazzezz www.jazzvereinaachen.de
23 Amsterdam Thuis aan de Amstel Carmen Gomes Inc. www.carmengomes.com
23 De Hoef / Mijdrecht Stroomzicht Chazz www.chazz.nl
23 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub New Orleans Memories www.honkytonk.be
23 Oostkapelle NH.Kerk The Revivalists www.therevivalists.nl
24 Amstelveen Openluchttheater Elsrijk Alice in Dixieland www.openluchttheaterelsrijk.nl
24 Bronkhorst Herberg De Gouden Leeuw Limehouse Jazz Band www.limehouse-jazzband.nl
24 Klein Willebroek het Veerhuis Palm Court Jazz Band www.fondy.be
27 De Mortel Café ‘t Anker Sunny Side Jazz Band www.gemertjazz.nl
28 tm 29 Rotterdam Kop van Zuid InJazz ’18 www.jazzdag.nl
28 tm 15/7 Rotterdam Diverse Lokaties North Sea Around Town www.northsearoundtown.nl
30 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub New Orleans Roof Jazzmen & N.Detaeye www.honkytonk.be
         
2018 Juli        
1 Hilversum Fly-Inn Vliegveld Radio Town Jazz Band www.classicjazz.nl
1 Maastricht Café de Pieter Gumbo Jazz Band www.gumbojazzband.nl
1 Ruinerwold De Polletuin Stable Roof Jazz & Blues Band www.polletuin.nl
1 Velp Kasteeltuin Four Stream New Orleans Jazz Band www.fsjb.nl
2 tm 8 Eindhoven Golden Tulip Jagershorst Workshop Classic Jazz www.frankroberscheuten.com
2 Hilversum De Vorstin Laundry Big Band  www.laundrybigband.nl
4 Den Haag Louwman Museum Bratislava Hot Serenaders www.classicjazzconcertclub.nl
13 Oostkapelle De Boschhoek DD Hot 5 www.ddhot5.nl
13 tm 15 Rotterdam Ahoy North Sea Jazz Festival www.northseajazz.com
15 Heerhugowaard Theater Café Cool Romantic Warriors Combo www.jazzclubhhw.nl
15 Hilversum Fly-Inn Vliegveld Dixieland Six  www.classicjazz.nl
15 Oisterwijk Tiliander Jazzy Swing Collection www.tiliander.com
20 Arnhem Kumpulan Bronbeek Red Onion Hot Jazz www.storyville-jazzclub.nl
22 Amsterdam Concertgebouw Jazz Orchstra of the Concertgebouw & Curtis Stigers www.jazzorchestra.nl
22 Roermond Munsterplein Ma’s Backroom Jazz Band www.backroomjazzband.nl
25 Alblasserdam Wapen van Alblasserdam DD Hot 5 www.ddhot5.nl
29 Maastricht Cruise Riverboat Shuffle www.jazzvereinaachen.de
         
2018 Augustus        
2 Amsterdam Concertgebouw New York Jazz Orchestra & Dianne Reeves www.concertgebouw.nl
5 Hilversum Restaurant Vliegveld Radio Town Jazz Band www.classicjazz.nl
5 Vaals Hoeve De Linde Limehouse Jazz Band www.limehouse-jazzband.nl
5 Vorden Hotel Bakker Euphonia Novelty Orchestra www.eno-jazz.nl
5 Zutphen Fort Bronsbergen Old Iezer Jazz Band www.jazzandsozutphen.nl
6 Oisterwijk Klerin Speik Jazzy Swing Collection www.jazzyswingcollection.nl
9 tm 12 Antwerpen Park Den Brandt Jazz Middelheim www.jazzmiddelheim.be
10 Amsterdam Concertgebouw Benjamin Herman Trio www.concertgebouw.nl
15 tm 18 Haarlem Diverse Lokaties Haarlem Jazz & More www.haarlemjazzandmore.nl
18 tm 19 Oisterwijk Diverse Lokaties New Orleans Jazz Festival www.jazzplein-oisterwijk.nl
19 Eerbeek Muziekkoepel Old Iezer Jazz Band www.stmet.nl
19 Hilversum Restaurant Vliegveld New Orleans Dixieland Jazz Band www.classicjazz.nl
19 Leliestad Rest. Aan Ut Water Eem Jazz www.eemjazz.nl
19 Roosendaal Sieben Recreatie Big Band Festival www.valleysoundbigband.nl
22 Gorinchem Grote Kerk   Spectacles Jazz Band www.spectaclesjazzband.nl
23 tm 26 Delft Diverse Lokaties Jazz Festival Delft www.jazzfestivaldelft.nl
23 tm 25 Den Haag Diverse Lokaties Jazz in de Gracht www.jazzindegracht.nl
24 tm 25 Groningen Diverse Lokaties Zomer Jazz Fiets Tour www.zjft.nl
24 Susteren ‘t Gemood Feurthstreet Lumber Factory www.flfjazzband.nl
26 Bronkhorst De Gouden Leeuw Old Dutch & New Orleans www.blueriverjazzband.com
26 Eindhoven Café De Gouden Bal 14e Jazz Marathon www.goudenbal.dse.nl
26 Susteren Kerk Mariaveld Feurthstreet Lumber Factory www.flfjazzband.nl
30 Amsterdam Concertgebouw Jazz Orchestra of the Concertgebouw. Tribute Miles www.concertgebouw.nl
         
2018 September        
1 Bloemendaal Café ‘t Hemeltje New Orleans Dixieland Jazz Band www.classicjazz.nl
1 Ouddorp Landal Strand Resort Dutch Swing College Band www.dsc.nl
2 Hilversum Restaurant Vliegveld Radio Town Jazz Band www.classicjazz.nl
2 Sint Amandsberg PC. Oude Bareel Dutch All Star Jazz Band www.burgundystreetjazz.be
3 Heusden Heeren van Heusden DD Hot 5 www.ddhot5.nl
3 Hilversum De Vorstin Laundry Big Band  www.devorstin.nl
5 Oisterwijk Proeflokaal ‘t Gelagh Jazzy Swing Collection www.jazzyswingcollection.nl
7 tm 9 Bergen aan Zee Diverse Lokaties Jazz and Sail www.jazzbergen.nl
8 Muiderberg De Brink Swing op de Brink www.swingopdebrink.nl
9 Amstelveen Diverse Lokaties Jazz in het Dorp www.jazzinhetdorp.nl
9 Doetinchem Hotel De Kruisberg Raymond Surquin Band www.doejazz81.nl
9 Laren Singer Laren Laren Jazz www.larenjazz.nl
9 Sittard Gruizenkerk Feurthstreet Lumber Factory www.culturavita.nl
9 Zeist Torenlaan Theater Blue Pelicans www.jazzclubzeist.nl
12 tm 16 Zeeland Diverse Lokaties Jazz by the Sea www.jazzbythesea.nl
14 tm 15 Loosdrecht Jachthaven het Anker Loosdrecht Jazz Festival oa. Alice in Dixieland loosdrechtjazz.blogspot.nl
15 Klein Willebroek het Veerhuis Fondy Riverside Bullet Band www.fondy.be
16 Apeldoorn Brasserie De Manege Society Jazz Band www.trianglejazzclub.nl
16 Breda Golden Tulip Keyser Jan Learbuch Orchestra & Gasten www.swingfestivalbreda.nl
16 Etten-Leur MFA De Linde Andor’s Jazz Band www.jazzettenleur.nl
16 Hilversum Fly-Inn Vliegveld Eem Jazz www.classicjazz.nl
16 IJsselmonde Theater Islemunda Bill Baker’s Big Band www.billbaker.nl
16 Oisterwijk Tiliander Dixie Muppets www.tiliander.com
16 Zaandam De Kapiteinshut Dutch All Star Jazz Band www.dasjazzband.nl
17 Antwerpen Lindner Hotel Verjazz Combo plays Benny Goodman www.jazzenwijnclub.be
21 Arnhem Kumpulan Bronbeek Storyville Jass Band www.storyville-jazzclub.nl
22 Sint Laurens Dorpshuis Champagne Charlie www.champagnecharlie.nl
23 Baarn Greenfields Happy Swing Society www.happyswingsociety.nl
23 Eindhoven De Ronde Jay Jay’s Border Jazzmen www.osje.dse.nl
23 Oosterhout Theater De Bussel Frits Bayens Big Band & Gasten www.fbbb.nl
26 De Mortel Café ‘t Anker Efkes Anders Jasskapel www.gemertjazz.nl
29 Koudum Centrum Leoville www.leoville.nl
30 Utrecht Café van Wegen Jazz Connection www.cafevanwegen.nl