Deze agenda is samengesteld door Pieter Hagenaar.
Alle gegevens onder voorbehoud. Raadpleeg vooraf nog even de organisatie.
Aanvullingen en nieuwe vermeldingen zijn welkom op peeweeha@gmail.com

datum plaats locatie band link
2019 Mei        
21 Wageningen Theater Café Junushof Storyville Jass Band www.storyvillejassband.info
23 tm 26 Amersfoort Diverse Lokaties Amersfoort Jazz www.amersfoortjazz.nl
23 Oisterwijk Boshuis Venkraai The Buddy’s www.thebuddys.nl
24 tm 26 Doetinchem Diverse Lokaties DjazzVibes www.djazzvibes.nl
19 Heerlen Auberge De Rousch The Revivalists www.jazzclubzuidlimburg.nl
25 Hoofddorp Cultuurgebouw International Big Band Competition www.meerjazz.nl
25 Lelystad Agora Theater Seabottom Jazz Fstival www.seabottom.nl
26 Aken Kurpark Terrassen Farmhouse Jazz & Blues band www.jazzvereinaachen.de
26 Beusichem De Blusser Dutch Old Timers Jazz Band www.deblusser.nl
26 Heerlen Auberge De Rousch The Revivalists www.therevivalists.nl
26 Huizen De Haven van Huizen Eem Jazz www.eemjazz.nl
26 Utrecht Het Oude Tolhuys Green River Jazz Band www.hetoudetolhuys.nl
26 Woerden Restaurant Banja Dixie Six All Stars www.dixiesix-allstars.nl
27 Amsterdam BIM huis Benny Golson Quartet www.bimhuis.nl
30 Bronkhorst De Gouden Leeuw Blue River Jazz Band www.blueriverjazzband.com
30 tm 2 juni Breda Diverse Lokaties Jazz Festival www.bredajazzfestival.nl
31 Kleef Rilano Hotel Cleve City Joscho Stephan Quartet www.klever-jazzfreunde.de
31 Wageningen Theater Café Junushof Storyville Jass Band www.jazzclubwageningen.nl
         
2019 Juni        
1 Noordwijk Huis ten Duin Blue River Jazz Band www.blueriverjazzband.com
2 Hilversum De Kruisdam Radio Town Jazz Band www.radiotownjazzband.nl
3 Vaals Hoeve De Linde Down South Jazz Band www.hoevedelinde.nl
3 Hilversum De Vorstin Laundry Big Band www.laundrybigband.nl
6 tm 9 Düsseldorf Diverse Lokaties Jazz Rally Düsseldorf www.duesseldorferjazzrally.de
7 tm 10 Den Bosch Diverse Lokaties Jazz in Duketown www.jazzinduketown.nl
8 tm 9 Zevenaar Diverse Lokaties Jazz Festival www.muziekstadzevenaar.nl
9 ‘s Heerenberg Kasteel Huis Bergh Herringtown Jazz Band www.herringtownjazzband.nl
9 Nieuwkoop Café De Hollandsche Leeuw Dixie Six All Stars www.dixiesix-allstars.nl
9 Sint Amandsberg PC Oude Bareel Steve Yocum & Wolfgang Friedrich www.burgundystreetjazz.be
10 Bronkhorst De Gouden Leeuw Blue River Jazz Band www.blueriverjazzband.com
14 Aken Kurpark Terrassen Evi Rebiere & Band www.jazzvereinaachen.de
14 tm 16 Bergen op Zoom Diverse Lokaties JazzBoz www.jazzboz.nl
14 tm 16 Enkhuizen Diverse Lokaties Jazz Festival www.jazzfestivalenkhuizen.nl
15 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub Scotch, No Soda ! www.honkytonk.be
15 en 16 Maastricht Diverse Lokaties Jeker Jazz www.jekerjazz.com
16 Culemborg Caatje aan de Lek Limehouse Jazz Band www.limehouse-jazzband.nl
16 Oisterwijk Theater Café Tiliander Dixie Muppets www.tiliander.com
16 Rotterdam ss.Rotterdam Dutch Swing College Band www.ssrotterdam.nl
19 tm 20 Noordwijk Huis ten Duin Blue River Jazz Band www.blueriverjazzband.com
20 Den Haag Regentenkamer Michael Varekamp; Mardi GraS in New Orleans https://regentenkamer.nl
20 Doornenburg Kasteel    Storyville Jass Band www.storyvillejassband.info
20 Oisterwijk Boshuis Venkraai The Buddy’s www.thebuddys.nl
21 Amsterdam BIM huis Jazz Orchestra of the Concertgebouw www.jazzorchestra.nl
21 Arnhem Kumpulan Bronbeek Outbound Scallywag Carnival www.storyville-jazzclub.nl
22 De Hoef Stroomzicht Chazz Jazz Festival www.chazz.nl
22 Hooge Zwaluwe Molen Zeldenrust Jazz in Hooge Zwaluwe www.toonart.nl
22 Rijswijk Broodfabriek Bill Baker’s Big Band www.billbaker.nl
23 Heerhugowaard Theatercafé Cool FBI Jazz Band www.coolheerhugowaard.nl
23 Heerlen Auberge De Rousch Big Band Heerlen www.jazzclubzuidlimburg.nl
23 Huizen De Haven van Huizen Eem Jazz www.eemjazz.nl
23 Woerden Restaurant Banja Radio Town Jazz Band www.radiotownjazzband.nl
24 Amsterdam Theater Carré Woody Allen & Eddy Davis New Orleans Band www.carre.nl
24 tm7 juli Frankrijk Diverse Lokaties Rhone River Jazz Cruise www.jazzdagen.com
27 Oisterwijk Boshuis Venkraai The Buddy’s www.thebuddys.nl
27 tm 28 Rotterdam Kop van Zuid In Jazz www.injazz.nl
27 tm 14 juli Rotterdam Diverse Lokaties North Sea Around Town www.northsearoundtown.nl
28 tm 30 Quedlinburg Diverse Lokaties 17e Quedlinburg Swingt www.quedlinburg-swingt.de
29 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub New Orleans Roof Jazzmen & Norbert Detaeye www.honkytonk.be
30 Aken Kurpark Terrassen Benny Goodman Revival Ensemble www.jazzvereinaachen.de
30 Beusichem De Blusser Diutch Old Timers Jazz Band www.deblusser.nl
30 Bronkhorst De Gouden Leeuw Blue River Jazz Band www.blueriverjazzband.com
         
2019 Juli        
1 Hilversum De Vorstin Laundry Big Band www.laundrybigband.nl
5 tm 7 Voorburg Centrum Jazz Culinair www.voorburgjazzculinair.nl
12 tm 14 Rotterdam Ahoy North Sea Jazz www.northseajazz.com
14 Maastricht Café de Pieter Gumbo Jazz Band www.gumbojazzband.nl
14 Magdeburg Technik Museum Magdeburger Jazz Nacht www.magdeburger-jazznacht.de
14 Nieuwkoop Café De Hollandsche Leeuw Dixie Six All Stars www.dixiesix-allstars.nl
18 Meppel Sportpark Ezinge Jay Jay’s Border Jazzmen www.jazzmen.nl
19 Arnhem Kumpulan Bronbeek Verrassings Concert www.storyville-jazzclub.nl
19 Den Burg Texel De Worsteltent Happy Swing Society www.happyswingsociety.nl
19 Noordwijk Huis ten Duin Old Dutch & New Orleans www.blueriverjazzband.com
19 Oostkapelle Eetcafé De Boschhoek Storyville Jass Band www.storyvillejassband.info
20 Ruurlo Hotel De Tuinkamer Euphonia Novelty Orchestra www.eno-jazz.nl
21 Culemborg De Muziekplantage Charlestown Jazz Band www.charlestown.nl
21 Oisterwijk Theater Café Tiliander Swing Jazz www.tiliander.com
28 Beusichem De Blusser Dutch Old Timers Jazz Band www.deblusser.nl
28 Maastricht Riverboat Shuffle West Moat jazz Band & Sun Lane Ltd. www.jazzvereinaachen.de
28 Woerden Restaurant Banja Dixie Six All Stars www.dixiesix-allstars.nl
         
2019 Augustus        
2 tm 3 Noordwijk Huis ten Duin Old Dutch & New Orleans www.blueriverjazzband.com
4 Vorden Hotel Bakker Euphonia Novelty Orchestra www.eno-jazz.nl
5 Kasterlee Den Eyck Dutch All Star Jazz Band www.houtum.be
11 Nieuwkoop Café De Hollandsche Leeuw Dixie Six All Stars www.dixiesix-allstars.nl
14 tm 18 Haarlem Diverse Lokaties Haarlem Jazz & More www.haarlemjazzandmore.nl
16 Arnhem Kumpulan Bronbeek Basin Street Brawlers www.storyville-jazzclub.nl
17 tm 18 Duiven Remigiusplein Charlestown Jazz Band / Storyville Jass Band www.charlestown.nl
17 tm 18 Oisterwijk Diverse Lokaties New Orleans Jazz Festival www.jazzplein-oisterwijk.nl
18 Eerbeek Muziek Koepel Old Iezer Jazz Band www.oldiezerjazzband.nl
18 Roosendaal Sieben Recreatie Sieben Big Band Festival www.originalvictoriaband.nl
21 Almere Esplanade Charlestown Jazz Band www.charlestown.nl
25 Eindhoven Café De Gouden Bal 15e Jazz Marathon www.goudenbal.dse.nl
30 tm 31 Groningen Diverse Lokaties Reitdiepdal Jazz Fiets Tour www.zjft.nl