Deze agenda is samengesteld door Pieter Hagenaar.
Alle gegevens onder voorbehoud. Raadpleeg vooraf nog even de organisatie.
Aanvullingen en nieuwe vermeldingen zijn welkom op email: peeweeha@gmail.com

Alle grote evenementen tot 1 september gaan niet door i.v.m. het Coronavirus.
Vanaf 1 juni evenementen tot 30 bezoekers mogelijk.
Vanaf 1 juli evenementen tot 100 bezoekers mogelijk.
Raadpleeg de website van de organisatie van het evenement.

datum plaats locatie band link
2020 Juni        
5 tm 7 Bergen op Zoom Diverse Lokaties JazzBoz www.jazzboz.nl
5 tm 7 Doetinchem Diverse Lokaties Djazz Vibes www.djazzvibes.nl
5 tm 7 Enkhuizen Diverse Lokaties Jazz Festival www.sgtpeppersjazzclub.nl
5 tm 7 Nieuw Vennep Diverse Lokaties Meer Jazz Festival www.meerjazz.nl
6 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub Frog & Henry www.honkytonk.be
6 Klein Willebroek Het Veerhuis Les Haricots Rouges www.fondy.be
6 Soest Artishock Rosamint Faas & Friends www.artishock-soest.nl
6 Wezep PC. Coelenhage The Dixieland Connection www.jazznoordveluwe.nl
7 Hilversum De Kruisdam Radio Town Jazz Band www.radiotownjazzband.nl
7 Rotterdam ss.Rotterdam Dutch Swing College Band www.dsc.nl
7 Simpelveld   Feurthstreet Lumber Factory www.flfjazzband.nl
8 Hilversum De Vorstin Laundry Big Band  www.laundrybigband.nl
11 St.Amandsberg (Gent) Oude Bareel The Palm Court Jazz Band www.burgundystreetjazz.be
13 en 14 Klein Willebroek Het Veerhuis The Palm Court Jazz Band www.fondy.be
14 ‘s Heerenberg Kasteelcafé Heeren Dubbel Jay Jay’s Border Jazzmen www.doejazz81.nl
14 Heerhugowaard Café Cool Jazz Rabbits www.jazzclubhhw.nl
14 Maastricht Café De Pieter Gumbo Jazz Band www.gumbojazzband.nl
14 Nieuwkoop De Olm Dixie Six All Stars www.dixiesix-allstars.nl
19 Arnhem Kumpulan Bronbeek Michaels Swing Dixie Band www.storyville-jazzclub.nl
20 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub Dana Gillespie & The London Blues Band www.honkytonk.be
20 tm 21 Maastricht Diverse Lokaties Jeker Jazz Art Live www.jekerjazz.com
21 Aken Park Terrassen Climax Band Cologne www.jazzvereinaachen.de
21 Rotterdam Luxor Bill Baker Big Band www.billbaker.nl
25 en 26 Rotterdam Diverse Lokaties InJazz www.injazz.nl
25 tm 12/7 Rotterdam Diverse Lokaties North Sea ‘Round Town www.northsearoundtown.nl
27 Dendermonde Honky Tonk Jazzclub New Orleans Roof Jazz Band & Norbert Detaeye www.honkytonk.be
28 Haren Restaurant De Twee Provinciën Society Jazz Band www.societyjazzband.nl
         
2020 Juli        
3 tm 5 Voorburg Huygens Kwartier Voorburg Jazz Culinair www.voorburgjazzculinair.nl
5 Koog aan de Zaan Mennistenerf Willie Ashman Original Jazz Band www.willieashman.nl
10 tm 12 Rotterdam Ahoy North Sea Jazz Festival www.northseajazz.com
17 Amsterdam Concertgebouw Jazz Orchestra of the Concertgebouw plays Charlie Parker www.concertgebouw.nl
19 Oisterwijk CC. Tiliander The Buddy’s www.thebuddys.nl
22 Vorden Onder de Molen Blue River Jazz Band www.blueriverjazzband.com
25 Zierikzee Centrum Charlestown Jazz Band www.charlestown.nl
31 Bloemendaal Caprera Jazz Orchestra of the Concertgebouw  www.jazzorchestra.nl
         
2020 Augustus        
2 Oisterwijk Brasserie Klein Speik Jazzy Swing Collection www.jazzyswingcollection.nl
3 Kasterlee Den Eyck Jos de Brouwer Dixieland Band www.houtumstreet.be
7 Amsterdam Concertgebouw Benjamin Herman Trio www.concertgebouw.nl
14 Arnhem Kumpulan Bronbeek Ol’ Stars Jazz Band www.storyville-jazzclub.nl
16 Swalmen Hoeve Groenenhof Ma’s Backroom Jazz Band www.musicglue.com/backroom-jazzband
23 Eerbeek Muziekkoepel Kanaalweg Old Iezer Jazz Band www.oldiezerjazzband.nl
23 Maastricht Den Hiemel Down South Jazz Band https://downsouthjazzband.wordpress.com
23 Roosendaal Sieben Recreatie Valleysound Big Band Festival www.valleysoundbigband.nl
27 tm 29 Den Haag Diverse Lokaties Jazz in de Gracht www.jazzindegracht.nl
28 tm 29 Groningen Reitdiepdal Zomer Jazz Foets Tour www.zjft.nl